דף הבית » Zoom
לנציג אשבל ומידע נוסף לחץ כאן או התקשר ישירות ל- 03-925-1000

מה זה "זום לעסקים"?

זום לעסקים הינה תוכנת הנהלת חשבונות - ERP מתקדמת בעלת עוצמות רבות בכל תחומי ניהול המידע הארגוני. המערכת מצטיינת בנוחות הפעלה ותחזוקה בזכות מספר רב של תכונות וכלים שאינם קיימים או קיימים בחלקם בתוכנות מתחרות המוצעות כיום בישראל.
המחיר האטרקטיבי משלים הצעה שאין לה מתחרות במונחי עלות-תועלת.

מי עומד מאחורי המוצר?
זום לעסקים פותחה ע"י חברת אשבל טכנולוגיות בע"מ, היצרנית הבלעדית, המפתחת והמשווקת  תוכנת פריוריטי (Priority), המותקנת אצל אלפי לקוחות בארץ ובעולם בתחומי המסחר והתעשייה עם עשרות אלפי משתמשים.
זום לעסקים פותחה בהתבסס על הכלים והטכנולוגיה המתקדמת של תוכנת פריוריטי (Priority) התוכנה המצליחה בארץ מעל 24 שנה. המערכת נותנת מענה רחב לצרכי הניהול בארגונים קטנים ועם זאת, מאפשרת מעבר בעתיד למערכת פריוריטי (Priority), עקב התשתית והטכנולוגיה הזהים וכל זאת בהתאם לצרכי העסק.

מי בין לקוחות אשבל?
חברת אשבל, היצרנית הבלעדית של תוכנת פריוריטי (Priority) וזום לעסקים,  פועלת בארץ ובעולם מעל 25 שנה ובין לקוחותיה נמנים ארגונים מסחריים ותעשייתיים במגוון מגזרי המשק: קבוצת אלקטרה, קבוצת השמירה, קבוצת תעבורה, מקדונלדס ישראל, משרד רואי חשבון ברייטמן אלמגור, נטוויז'ן, פזגז, קבוצת מלם תים, מעריב, מפעלי החטיבה הכימית של טבע בארץ ובעולם, אירוקה, רשת מלונות שרתון, קרן היסוד, מחסני תאורה, טכנולוגיות להבים, איסטרוניקס, בנק איגוד, י. מנדלסון, שמן תעשיות, ועוד רבים אחרים.

לנציג אשבל ומידע נוסף לחץ כאן או התקשר ישירות ל- 03-925-1000

אז מה הקאץ'?  למה כל כך מעט כסף?
אנו באשבל רואים הכנסות מלקוחותינו הגדולים. החלטנו להפיץ את "זום לעסקים" במחירים נמוכים מאוד ולהנות מהכנסות נוספות מאותם לקוחות זום שיגדלו וירכשו יום אחד את תוכנת פריוריטי (Priority). זוהי הצעה שבה כולם נהנים: הקטנים משלמים מעט ואותם לקוחות שצמחו מספיק ויש באפשרותם, ירכשו את תוכנת פריוריטי (Priority), כך שנוכל לאפשר לעוד הרבה עסקים קטנים כשלכם לרכוש תוכנה רחבה ועשירה כמו "זום לעסקים" בכל כך מעט כסף.

מה אתה מהסס, אין סיכון!
במבצע שלנו התשלום הוא חודשי כך שאתה הלקוח לעולם אינך "שבוי". אנו סומכים על כך שתשלם את הסכום הנמוך כל חודש כי תהנה לעבוד בתוכנה. הסכום גם כולל שירות דרך האינטרנט, עזרה מקוונת, עדכונים ושידרוגי מהדורות. תשלום המנוי מבוצע באמצעות כרטיס אשראי או הוראת קבע.

לא יאמן מה שכללנו בחבילה במחיר הנוכחי:

 • תוכנת הנהלת חשבונות מלאה
 • ניהול תקציבים ומרכזי רווח
 • ניהול רכש
 • מערכת CRM לשיווק וקשרי לקוחות
 • מערכת BI - בינה עסקית למנהלים הכוללת לוחות שעונים dashboards וקוביות OLAP רב מימדיות לתחקור נתונים. בזום לעסקים גם מנהלים בעסק קטן יכולים לנתח את העסק כמו בארגונים הגדולים ביותר.
לנציג אשבל ומידע נוסף לחץ כאן או התקשר ישירות ל- 03-925-1000
 • ניהול תהליכים עסקיים (BPM) - כלי זה, המיושם על מגוון התהליכים בארגון, מאפשר למשתמש לבנות, באמצעות תרשים גרפי, תהליך עבודה המתאים לצרכי הארגון. ניתן ליצור חוקים עסקיים ללא כל הגבלה כך שיענו על סוגים שונים של תרחישים.
 • מחולל חוקים עסקיים - באמצעות כלי זה, הזמין בכל מסך, ניתן להגדיר בפשטות ובמהירות חוקים עסקיים המופעלים בעקבות שינוי מוגדר ברשומות של אחד ממסכי המערכת. באמצעות המחולל ניתן לשלוח הודעות אוטומטיות, להציג אזהרות ולהטיל הגבלות על תהליכים הקשורים בלקוחות וספקים.
 • מחולל דוחות חדיש בטכנולוגית  drag and drop
 • חשבוניות אלקטרוניות - ניתן לשלוח ישירות מהתוכנה דרך ה outlook חשבוניות מקור ממוחשבות חוקיות על פי תקנות מס הכנסה. חסכון ישיר בהדפסה, עיטוף ביול ומשלוח דואר. בנוסף חשבוניות אלקטרוניות תורמות לאיכות הסביבה ועוזרות להפוך את עולמנו לירוק יותר.
 • ממשק מלא לכלי ה-OFFICE - מחולל תבניות בword  ו–excel, משלוח וקבלת מיילים דרך ה – outlook וסנכרון המיילים למערכת Zoom.
 • פרופילי משתמשים - כל מנהל יכול לעצב לעצמו או לעובדיו את החוקים של מה מותר ומה אסור, כיצד יראו המסכים השונים, כיצד יראו התפריטים ועוד. שיטה זו יוצרת סביבה פשוטה ונוחה לעבודה "הנקייה" מאופציות שאינן בשימוש העובד.
 • שליפה, מיון והצגת רשומות על המסך -< כלי רב עוצמה המאפשר למשתמש לשלוף רשומות למסך ולעיין בהן ללא צורך בהפקת דוחות מוכנים מראש.

למה לבחור באירוח (אופציונאלי)?

 • שירות האירוח יכול להחליף את השרת הארגוני, לחסוך את עלויותיו ו"כאב הראש" של הטיפול השוטף בו,
  לרבות רכישת החומרה, רשיונות מערכת הפעלה מערכת אבטחה ותוכנות נלוות.
 • השרת המארח יושב בחווה ממוזגת מאובטחת ומוגנת מגניבות, וירוסים, הפסקות חשמל, הצפות וכיוצא בזה.
 • גיבויים סדירים כלולים במחיר האירוח.
 • עדכוני תוכנה רכישת ותחזוקת בסיס נתונים כלולים במחיר האירוח.
 • כל הנדרש על מנת לעבוד מול השרת בחווה הינו חיבור תקין לאינטרנט.

טכנולוגיה:

זום לעסקים מבוססת WEB (מערכת וובית) הכוללת ממשק משתמש חדיש שפותח בכלים החדישים

 NET Framework 3.5 שלMicrosoft . טכנולוגיה זו מאפשרת עבודה מאובטחת עם התוכנה בדפדפן
מכל מקום\מחשב שיש לו חיבור לאינטרנט ללא צורך ברשיונות של Terminal Server או Citrix.

יחד עם זאת ניתן לעבוד בממשק חלונאי רגיל למי שאינו מעוניין בממשק WEB.

Contac Us

Copyright © 1986-2013 Eshbel Technologies Ltd. All Rights Reserved